مستوره سليمي
دبیر

مهسا احمدي درميان
شورای مرکزی

چنور قادري
شورای مرکزی

عاطفه كراني
شورای مرکزی

كوثر خدري
شورای مرکزی

برگزاری مسابقات شطرنج در دانشکده علوم ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی
برگزاری مسابقات دو و میدانی دختران در دانشکده علوم ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی
برگزاری مسابقات دو استقامت پسران در دانشکده علوم ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی
برگزاری مسابقات دارت در دانشکده علوم ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی


علوم زیستی ورزشی
چهارشنبه , 04 دی 1398
ارمين اميريان
کارگاه آموزشی تیپینگ
مدرس این کارگاه، دکتر مصطفی اکبری، هیئت علمی گروه حرکات اصلاحی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی بودند که در این کلاس آموزشی سه ساعته، اصول مقدماتی نحوه تیپینگ کردن عضو آسیب دیده را به صورت عملی به دانشجویان آموزش دادند. هدف از آموزش تیپینگ که به وسیله نوارهای کششی مخصوصی انجام میشود، محافظت و حمایت از آسیب دیدگی های خاص، اصلاح حرکت و جلوگیری از بروز آسیب های بعدی خصوصا در ورزشکاران است که در پایان دانشجویان به صورت مقدماتی، اصول اولیه آن را فرا گرفتند.


علوم زیستی ورزشی
دوشنبه , 25 آذر 1398
ارمين اميريان
دومین همایش کار آفرینی در حوزه اکوسیستم های ورزشی
در این مراسم که با حضور دکتر حسین عیدی، ریاست دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی، دکتر جواد کریمی، بنیان گذار دانشکده علوم ورزشی، دکتر محمدرضا برومند، رئیس انجمن کار آفرینی ورزش دانشگاهی کشور، جناب آقای حامد صفری، موسس مجموعه باشگاه های زنجیره ای گلها، اساتید محترم دانشکده علوم ورزشی و بسیاری از مربیان و ورزشکاران مطرح استان کرمانشاه، از ساعت 9 صبح در آمفی تئاتر دانشکده ادبیات برگزار شد، هدف آشنایی با کار آفرینان ورزشی، شناخت فرصت ها و تهدیدها و همچنین توسعه آن در تمامی ابعاد فردی، اجتماعی و سازمانی بود تا مدیران کارآمد باشگاه های ورزشی استان و دانشجویان این رشته، با فضای کسب و کارهای کارآفرینی ورزشی بیشتر آشنا شوند. در ادامه دکتر مصطفی اکبری، دکتر شیرین زدرشتیان و دکتر فرزانه گندمی، اعضای هیئت علمی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی، درباره راهکار های کار آفرینی ورزشی و فعالیت های تحقیقاتی که با کمک دانشجویان علاقه مند در رشته تخصص خود انجام داده بودند، گزارشاتی ارائه دادند. در آخر سرکار خانم صحبت یاری، مدیر باشگاه ورزشی اسپید کرمانشاه، که به عنوان کارآفرین برتر حوزه ورزشی استان در سال 98 انتخاب شدند، از فعالیت های خود و سختی ها و سهولت های این مسیر صحبت کردند. در پایان مراسم، از کار آفرینان برتر حوزه های ورزشی، سخنرانان محترم و مدیران و مربیان ورزشی باشگاه های استان کرمانشاه تقدیر شد.


علوم زیستی ورزشی
دوشنبه , 13 آبان 1398
ارمين اميريان
طراحی بازی های حرکتی و مهارتی برای سنین 5 تا 8 سال
این کارگاه با حضور دکتر بهروز ابراهیمی، مدیر گروه دانشکده علوم ورزشی و دکتر سیروان حسینی، عضو انجمن بین المللی بازی های کودکان، برگزار شد و نحوه ی چگونگی برقراری ارتباط دوستانه همراه با بازی های نشاط آور مخصوص کودکان سنین 5 تا 8 سال مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت. در پایان، دانشجویان با انواع بازی های حرکتی _ مهارتی کودکان در هر سن و نحوه ی تامل با آنها را فرا گرفتند.


علوم زیستی ورزشی
دوشنبه , 13 آبان 1398
ارمين اميريان
نشست هم اندیشی و جلسه معارفه
مراسم معارفه ی ورودی های تربیت بدنی مهر 98، با حضور ریاست دانشکده علوم ورزشی جناب آقای دکتر عیدی، معاون آموزشی دانشکده جناب آقای دکتر عباسی، مدیر گروه دانشکده جناب آقای دکتر ابراهیمی و بقیه اساتید محترم، در آمفی تئاتر دانشکده علوم ورزشی برگزار شد. ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدیدالورود، هدف از این مراسم شناخت دانشجویان با اساتید و محیط دانشکده و همچنین فراگیری نکات آموزشی دانشکده علوم ورزشی بود. در پایان مراسم هدایایی به رسم یاد بود به دانشجویان اهدا شد.


علوم زیستی ورزشی
چهارشنبه , 01 آبان 1398
ارمين اميريان
مسابقه دارت
به مناسبت هفته تربیت بدنی، مسابقات دارت در دو بخش خانم ها و آقایان به صورت جداگانه در دانشکده علوم ورزشی برگزار شد. هدف از این مسابقات، ایجاد شور و نشاط در میان دانشجویان، تمرین دقت و تمرکز و همچنین آشنایی دانشجویان با امکانات ورزشی دانشگاه بود. در آخر به نفرات اول تا سوم جوایز نقدی اهدا شد.


علوم زیستی ورزشی
ﺳﻪشنبه , 30 مهر 1398
ارمين اميريان
مسابقات شطرنج سرعت (15 دقیقه)
مسابقه شطرنج سرعت 15 دقیقه، که به مناسبت هفته تربیت بدنی به صورت مشترک در بخش خانم ها و آقایان در دانشکده علوم ورزشی برگزار شد، دانشجویان از رشته های مختلف شرکت کردند و به رقابت پرداختند. هدف از برگزاری این مسابقه ایجاد حس انگیزه و رقابت در میان دانشجویان و شناخت استعداد های برتر در این رشته بود که در پایان به نفرات اول تا سوم جوایز نقدی از طرف دانشکده علوم ورزشی اهدا شد.


علوم زیستی ورزشی
دوشنبه , 29 مهر 1398
ارمين اميريان
مسابقات دو و میدانی
این مسابقه، که به مناسبت هفته تربیت بدنی به صورت جداگانه که در بخش دو استقامت برگزار شد، خانم ها در پیست زمین چمن دانشگاه و آقایان در پیست فارتلک دانشگاه به رقابت پرداختند. هدف از این مسابقه، ایجاد روحیه نشاط و همدلی در بین دانشجویان، آشنایی با رشته تربیت بدنی و ورزش و همچنین شناخت امکانات و زیر ساخت های ورزشی دانشگاه بود. در پایان مسابقه به نفرات اول تا سوم هر گروه جوایز نقدی از طرف دانشکده علوم ورزشی اهدا شد.


علوم زیستی ورزشی
دوشنبه , 02 دی 1398
ارمين اميريان
کارگاه طراحی تمرینات مقاومتی برای کاهش یا افزایش وزن
دانشجویان در این کارگاه که مدرس، دکتر رستگار حسینی، هیات علمی گروه فیزیولوژی ورزشی دانشگاه رازی بودند، با روش های مختلف اندازه گیری درصد توده چربی بدن و محاسبه وزن ایده آل افراد آشنا شدند و همچنین اصول کلی تمرینات مقاومتی و طراحی تمرین برای تیپ های مختلف بدنی را فرا گرفتند. همچنین در پایان دانشجویان با نمونه هایی از برنامه های تمرینی برای افزایش و یا کاهش وزن در افراد با تیپ های بدنی مختلف آشنا شدند. به دلیل استقبال زیاد دانشجویان و تعداد زیاد نفرات شرکت کننده، این کارگاه در دو روز برگزار شد.