انجمن علمی علوم درمانگاهی دامپزشکی دانشگاه رازی در سال ۹۷ به همت جمعی از دانشجویان فعال تاسیس شد تا با خرد و توان جمعی بوسیله برگزاری کارگاه ها نشست های تخصصی سیمینار ها و ... در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان در مباحث علوم درمانگاهی دامپزشکی به سطح علمی دانشجویان این دانشکده بیفزاید. اعضای شورای مرکزی اولین سال فعالیت انجمن شامل: امیرحسین مصلحی (دبیر انجمن) محمد مهدی عبداللهی (عضو شورای مرکزی) وهاب جرفی (عضو شورای مرکزی) پویا میرعلی (عضو شورای مرکزی) آناهیتا طاهری (عضو شورای مرکزی) استاد راهنما:دکتر پیمان رحیمی فیلی


عارف قشقايي
شورای مرکزی

اميرحسين مصلحي
دبیر

پويا ميرعلي
شورای مرکزی

مهدي خليلي
شورای مرکزی

وهاب جرفي
شورای مرکزیعلوم درمانگاهی دامپزشکی
دوشنبه , 25 آذر 1398
اميرحسين مصلحي
صدور احکام اعضای انجمن علمی-دانشجویی گروه علوم درمانگاهی
احکام دبیر و اعضای اصلی سورای مرکزی انجمن علمی_دانشجویی گروه علوم درمانگاهی توسط مدیر گروه محترم جناب آقای دکتر احسان الله افشاری صادر شد و تحویل دبیر مربوطه داده شد.


علوم درمانگاهی دامپزشکی
دوشنبه , 11 آذر 1398
اميرحسين مصلحي
کارگاه نسخه نویسی کاربردی دامپزشکی
کارگاه راس ساعت ده و نیم با حضور دانشجویان و اساتید دانشکده آغاز شد در ابتدای جلسه نحوه نصب و محیط کلی نرم افزار برای دانشجویان شرح داده شد و در ادامه انواع روش های وارد کردن رفرنس ها به محیط نرم افزار، ایجاد کتابخانه،ایجاد گروه ها شرح داده شد و در پایان نحوه جستجو و درج رفرنس های پایگاه های بزرگ علمی به حضار توضیح داده شد.


علوم درمانگاهی دامپزشکی
پنجشنبه , 23 آبان 1398
اميرحسين مصلحي
کارگاه اصول تکنیکال و بنیادی بازار سرمایه (بورس)
در این کارگاه که با تدریس مهندس شهرام مهرکی در سایت کامپیوتر دانشکده دامپزشکی به مدت ۲۴۰ دقیقه برگزار شد ابتدا تعاریف اولیه از بازار سرمایه و شناخت انواع بازار ها و شاخص های بازار پرداخته شد و در ادامه مباحث به انواع نمودار های بورسی و نحوه بررسی تکنیکال آن ها پرداخته شد و در پایان انواع سایت های مختلف برای تحلیل انواع شرکت های بورسی و بررسی چگونگی انتخاب شرکت سرمایه گزاری از روی نمودار های سود و زیان پرداخته شد.


علوم درمانگاهی دامپزشکی
دوشنبه , 20 آبان 1398
اميرحسين مصلحي
کارگاه کار با نرم افزار spss برای پروژه های پژوهشی
این کارگاه با تدریس دکتر احسان الله افشاری phd داخلی دام بزرگ دانشکده دامپزشکی به مدت ۱۲۰ دقیقه با حضور افتخاری دکتر کرمیان رزیدنت داخلی دام کوچک و دکتر حسین پور phd فارماکولوژی دامپزشکی و ۱۰ تن از دانشجویان رشته دامپزشکی برگزار شد. در این کارگاه ضمن تعریف نرم افزار و نحوه وارد کردن داده ها به نسبت نیاز پژوهش به معرفی رفرنس های موجود پرداختند و همچنین انواع متغیر ها برای انواع مختلف پژوهش مورد بحث قرار گرفت در انتهای کارگاه انواع مختلف مثال ها برای فراگیری بیشتر به شرکت کنندگان داده شد و تصمیم به ادامه دار بودن این کارگاه و تشکیل یک جلسه برای ادامه دار بودن مباحث گرفته شد‌.


علوم درمانگاهی دامپزشکی
دوشنبه , 29 مهر 1398
اميرحسين مصلحي
همایش آشنایی با بازار سرمایه
همایش آشنایی با بازار سرمایه توسط مهندس شهرام مهرکی در روز سه شنبه ۹۸/۷/۲۹ در آمفی تئاتر دانشکده دامپزشکی با حضور دانشجویان این دانشکده به مدت دو ساعت برگزار گردید. در این همایش دانشجویان آشنایی اولیه با بازار بورس و نحوه سرمایه گذاری در این بازار را فرا گرفتند در ادامه با نحوه سودآوری یک سرمایه و همچنین نحوه خریداری سهام های اولیه شرکت ها آشنا شدند.


علوم درمانگاهی دامپزشکی
ﺳﻪشنبه , 23 مهر 1398
اميرحسين مصلحي
کارگاه نسخه نویسی کاربردی دامپزشکی
کارگاه با حضور ۲۵ نفر از دانشجویان دانشکده دامپزشکی و تدریس دکتر پیمان رحیمی فیلی به مدت ۲ ساعت بصورت تئوری برگزارگردید


علوم درمانگاهی دامپزشکی
دوشنبه , 15 مهر 1398
اميرحسين مصلحي
مراسم روز ملی دامپزشکی
مراسم با پذیرایی مختصر و حضور پر شور دانشجویان برگزار شد