کشاورزی دانشکده سنقر
دوشنبه , 18 آذر 1398
اميرحسين منصوري
برگزاری جشن به مناسبت روز دانشجو
با سلام مورخ دوشنبه 18 آذرماه 1398 بمناسبت روز دانشجو جشنی در دانشکده کشاورزی سنقر در محل کانون فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار شد. در ابتدا برنامه با تلاوت قرآن کریم شروع شد و سپس با پخش سرود ملی و اجرای فیلمی از سخنان مقام معظم رهبری ادامه یافت. پس از شروع برنامه و پس از سخنان حضرت امام خامنه‏ای از ریاست محترم دانشکده دکتر میرزایی جهت سخنرانی دعوت بعل آمد.پس از سخنرانی دکتر میرزایی کلیپی از کاریکاتور چند تن از دانشجویان فعال دانشکده پخش شد سپس مسابقه‏ای با عنوان عکس کودکی مسئولین دانشکده اجرا شد. بعد از این بخش توسط بعضی از دانشجویان برنامه طنز هوش برتر کرمانشاهی جهت اجرا روی صحنه رفت. در بخش بعد مسابقه خواهران با عنوان باد کردن بادکنک و سپس مسابقه برادران با عنوان ماست خوری انجام شد. پس از اجرای کلیپی از تصاویر زیبای دانشجویی که توسط دانشجویان تهیه شده بود، با دعوت از عوامل و اساتید و مجموعه کادر دانشکده از دانشجویان برتر در مسابقات و در دانشکده تقدیر و تشکر بعمل آمد.


کشاورزی دانشکده سنقر
دوشنبه , 27 آبان 1398
اميرحسين منصوري
برگزاری کارگاه excel
کارگاه آموزش excel در دوجلسه مورخ 1398/08/27 و 1398/09/04 بمدت 8 ساعت توسط انجمن علمی دانشکده کشاورزی سنقر در این دانشکده با حضور 32 نفر از دانشجویان برگزار گردید. در جلسه اول به آموزش کار با اکسل و موارداستفاده و توضیحاتی پیرامون فرمول نویسی در اکسل اکتفا شد. درجلسه دوم، شاخص های آماری در اکسل، رسم انواع مدارها با معادله تبیین و.... آموزش داده شد.


کشاورزی دانشکده سنقر
دوشنبه , 29 مهر 1398
اميرحسين منصوري
جشن دانشجویان نو ورود
بیست ونهم مهر ماه ۱۳۹۸جلسه معارفه دانشجویان ورودی جدید با حضور مسئولین دانشکده برگزار گردید. در ابتدای مراسم معارفه دانشجویان دکتر میرزایی قلعه (رئیس دانشکده) ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، بر لزوم تطبیق دانشجویان با محیط دانشگاه، فاصله گرفتن از محیط دانش‌آموزی، افزایش ظرفیت و داشتن اهداف بزرگ تاکید کردند سپس به تشریح وظایف حوزه های مختلف این دانشکده پرداختند واز تشکلهای دانشجویی و هدف شکل گیری تشکلهای دانشجویی در دانشکده توضیح دادند و در خاتمه نیز تشکلهای مختلف دانشجویی دانشگاه را معرفی نمودند. همچنین در این مراسم خانم دکتر عقیلی عضو هیئت علمی دانشکده، جناب آقای مهندس ایمانی مسئول آموزش دانشکده، آقای باباخانی امور فرهنگی، آقای امیریان امور تغذیه، آقای سخایی حراست دانشکده نیز حضور داشتند. در این مراسم به دانشجویان جدیدالورود هر گروه حافظه همراه (فلش مموری) اهدا گردید.