آزمون بخش معارفی و آزمون کتبی بخش حفظ این جشنواره در تاریخ اعلام شده (۵ اسفند ۹۸) برگزار نمی شود. همچنین مسابقات بخش آوایی (۶ و ۷ اسفند ماه) نیز برگزار نخواهد شد.
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی دانشجویان دختر دانشگاه را در قالب ۲ کاروان زیارتی «طرح تشرف رضوی» در بهمن ماه ۹۸ به مشهد مقدس اعزام نمود.
مراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر، ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور اساتید و بانوان همکار در سالن اجتماعات شهید دکتر شهریاری دانشکده علوم برگزار شد.
مسئولین، اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حاضر شدند و ضمن اعلام حمایت قاطع خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر با شهدا و آرمان‌های والایشان، تجدید میثاق کردند.
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از مسیر مزار شهدای گمنام دانشگاه تا دامنه کوه طاقبستان برگزار شد.
مسئولان فرهنگی دانشگاه‌های استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، با خانواده شهید والامقام علی انصاری؛ شهید انقلاب دیدار کردند.
به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی ویژه بانوان کارمند دانشگاه در دانشگاه رازی برگزار گردید.
بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از پایان­ نامه ­ها و رسا له ­های کارشناسی ارشد و دکتری که با تمرکز بر فرهنگ و سیرۀ رضوی به نگارش در آیند حمایت می­ نماید.
همراه شما هستیم با برنامه های فرهنگی گرامیداشت دهۀ مبارک فجر ...
با حضور معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه­ های استان به میزبانی دانشگاه رازی به عنوان مسئول این کارگروه روز دوشنبه ۳۰ دی ماه ۹۸ برگزار گردید.