کانون همیاران سلامت دانشگاه رازی موفق به کسب عنوان برگزیده «کمپین دانشجویی درخانه بمانیم» در سطح ملی گردید.
در ادامۀ جلسات هم افزایی که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و در فضای مجازی برگزار می گردد، روز دوشنبه ۹۹/۴/۱۶ نشستی با موضوع «کنکاش در ابعاد نامۀ استادان دانشگاه رازی به مقام معظم رهبری(دامت برکاته)» برگزار گردید.
با حضور دکتر فرزاد ویسی معاون محترم پژوهشی دانشگاه و دکتر روح الله بهرامی در خصوص نوع همکاری سازمانی و اداری پژوهشگاه مطالعات فرهنگی و اجتماعی غرب کشور در دانشگاه رازی با حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.
دکتر احسان امیری عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان مدیر پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه منصوب شد.
در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی دانشگاه در قبال مسائل استان، جلسۀ مشترک معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی و آموزش و پرورش استان کرمانشاه در تاریخ ۹۹/۴/۱۵ برگزار شد.
با سخنرانی دکتر حبیب اله خزایی عضو هیأت علمی و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، روز دوشنبه ۹۹/۴/۲ ساعت ۱۰ الی ۱۲ برگزار شد.
از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ با مشارکت ۱۱۱۵ دانشجو و مجموع ۳۰۳۵ رأی در بستر سامانۀ جامع امور فرهنگی دانشگاه برگزار و نتایج اولیۀ آن در همان روز اعلام شد.
روز سه شنبه 27 خرداد ماه 1399 با حضور معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه های استان در دانشگاه رازی برگزار شد.
با سخنرانی دکتر سیدجلال دهقانی فیروزآبادی عضو هیأت علمی گروه روابط بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی، امروز یکشنبه ۹۹/۳/۲۵ ساعت ۱۰ الی ۱۲ به صورت مجازی در سامانۀ lms برگزار شد.
کارگاه آموزشی «روزنامه نگاری و نشریات دانشجویی» روز دوشنبه ۹۹/۳/۱۹ ساعت ۱۶ الی ۱۸ به صورت برخط برگزار گردید.